پیولی : لاتزیو خوب بازی کرد و سزاوار پیروزی بود

پیولی : لاتزیو خوب بازی کرد و سزاوار پیروزی بود

پس از پیروزی سه بر صفر لاتزیو برابر ساسولو، استفانو پیولی سرمربی عقابها در پایان بازی در جمع خبرنگاران نظرات خود را اینطور بیان کرد: " من فکر می کنم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم و سزاوار پیروزی بودیم."

وی همچنین از شیوه سه هافبک پشت سر تک مهاجم خود نیز دفاع کرد : " بازی سه هافبک پشت تک مهاجم قطعا مشکل ساز است ولی باید برای این نوع شیوه از بازی بازیکنان خاص و ابزارهای آن را داشته باشید و بازیکنان ما دارای چنین کیفیتی هستند. داشتن سه هافبک هجومی به ما قدرت زیادی می دهد. نگرش من همیشه این است که بهترین ها را در ترکیب داشته باشم."

و در پایان هم به این نکته اشاره کرد : "قبل از بازی هم من از بازیکنان راضی بودم چرا که یک هفته خوب را پشت سر گذاشتن و این به روند رو به رشد ما کمک زیادی خواهد کرد. این یک پیروزی مهم برای ما بود چرا که توانستیم کیفیت خود را نیز بالا ببریم. فیورنتینا و ناپولی تنها تیمهایی هستند که توانستند در زمین ساسولو به پیروزی برسند چرا که برد در این زمین سخت به دست می آید. "

 

ترجمه :

 حمید امینی راد

 مدیر کانون هواداران باشگاه لاتزیو

/ 1 نظر / 55 بازدید
پوریا

سلام واقعا از زحماتتون بابت این سایت عالی سپاسگذارم من هرروز اول صبح سایت شما رو چک میکنم.به هرحال ممنون از وقتی که میزارید. forza lazioooo