گارسیا: دوم شدن لاتزیو فعلاً برایم مهم نیست

گارسیا: دوم شدن لاتزیو فعلاً برایم مهم نیست

سرمربی تیم رم پس از توقف شاگردانش در خانه تورینو و سقوط آنها به رده سوم جدول سری آ گفت که از جابجا شدن جایگاه جالوروسی و لاتزیو در جدول نگران نیست.

رودی گارسیا در خصوص تساوی یک بر یک رم در خانه تورینو که سبب شد جالوروسی در جدول یک پله سقوط کند و رده دوم را به لاتزیو بدهد به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، گفت: بازی خوبی انجام دادیم و تنها چیزی که کم داشتیم یک نتیجه خوب بود. اگر در هشت بازی باقیمانده تا پایان فصل همین طور بازی کنیم، بسیاری از آنها را خواهیم برد. می‌دانیم هیچ تیمی نمی‌تواند تمام هشت بازی باقیمانده تا پایان فصل را ببرد. من از نگرش تیمم راضی‌ام چون آنها تنها تیم میدان بودند که واقعاً می‌خواستند فوتبال بازی کند و 24 بار توپ را به سمت دروازه حریف شلیک کردند.

وی ادامه داد: تیم ما هنوز هم جای پیشرفت دارد و بدشانس بود که تیر دروازه مانع از گلزنی‌اش شد. تا زمانی که موقعیت گلزنی خلق کنیم، من نگران چیزی نیستم و مهاجمان ما سرانجام گل خواهند زد. در تمام زمینه‌ها می‌توانیم تیم برتر میدان باشیم. باعث تأسف است که در دومین تلاش تورینو برای گلزنی دروازه‌مان باز شد.

سرمربی فرانسوی جالوروسی تأکید کرد: رقابت‌ همچنان ادامه داد. مهم نیست اکنون چه تیمی در رده دوم جدول قرار دارد بلکه نتایج پایان فصل مهم است. بازی بعد‌ی‌مان در خانه است که باید آن را ببریم و ببینیم در سایر بازی‌ها چه نتایجی رقم می‌خورد.

 

/ 0 نظر / 46 بازدید