مدافع لاتزیو، پیشنهاد بازی در تیم های ملی سنگال و مراکش را رد کرد

عبدولای کونکو پیشنهاد بازی در تیم های ملی سنگال و مراکش را رد کرد

مدافع قدرتمند باشگاه لاتزیو فاش کرد که پیشنهاد بازی برای تیم های ملی مختلفی را رد کرده است.

عبدولای کونکو از پدری سنگالی و مادری مراکشی متولد شده و در فرانسه به دنیا آمده است. این مسئله باعث شده این مدافع 31 ساله بتواند در تیم ملی یکی از سه کشور سنگال، مراکش و فرانسه بازی کند. هر چند او در مصاحبه با بی بی سی اسپورت، ادعای دیگری داشت:

"من توسط تیم های ملی مراکش و سنگال، به اردو دعوت شدم اما محترمانه پیشنهاد آنها را رد کردم زیرا نمی خواهم پدر یا مادرم را ناراحت کنم. تصمیم سختی بود اما شما نمی خواهید که در خانواده، تنش ایجاد کنید. در نتیجه، تصمیم گرفتم بی طرف باشم. شاید برای برخی از افراد، این تصمیم، عذر تنبلی باشد اما در واقعیت، من پدر و مادرم را دوست دارم و ترجیح می دهم آنها را از عکس العمل هواداران ناراضی، دور نگه دارم."

وی در ادامه گفت: "اگر سنگال را انتخاب می کردم، هواداران مراکشی قطعا مرا مورد انتقاد قرار می دادند. این وضعیت در صورت انتخاب تیم دیگر، برای هواداران سنگالی هم برقرار بود. شما به عنوان یک مرد، با تصمیمات خود زندگی می کنید. از این مسئله، پیشمان نیستم. قبلا خواندم که من منتظر پیشنهاد فرانسه هستم اما این مسئله واقعیت ندارد. این فرضیه هرگز رخ نداد و من هم در مورد آن حرفی نزدم."

/ 0 نظر / 47 بازدید