پست آخر ...

به نام ایزد یکتا

سلام خدمت هواداران بیانکوچلستی در ایران

امشب اولین بازی لاتزیو برابر بایرلورکوزن در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان اروپاست که این موضوع را به فال نیک میگیریم. امیدوارم لاتزیو را به زودی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا ببینیم. ان شاء الله

بعد از آخرین پست من حدود یکماه پیش تعداد زیادی پست از افراد گوناگون به دستم رسید که بین آنها پیغام ها و پیشنهاد های زیادی بود. از همه عزیزان تشکر و قدردانی میکنم . در بین پیغام های رسیده پیشنهاداتی هم بود که متاسفانه از نظر من کار اصولی و جالبی نیست و نخواهد بود. ولی اگر سایر دوستان مایل هستن می توانند با ایجاد چنین محیط های هواداران را دور هم جمع کنید.

دوست عزیزی بنام سعید عبدولی از پیشنهاد راه اندازی برای گروه هایی در فیس بوک و اینیستاگرام گفته بود.

آقا مصطفی عزیز هم پیشنهاد راه اندازی گروه تو وایبر، واتس آپ و تلگرام گفته بود.

از نظر من ایجاد چنین گروه هایی در شبکه های اجتماعی شاید تا حدودی جذاب باشد ولی از نظر جایگاه هیچ اهمیتی در بین سایر هواداران ندارد. این حرف شما همانند این است که خود صاحبان اصلی باشگاه های معتبر سایت های رسمی خود را تعطیل و تمام فعالیت های خود معطوف به این شبکه ها کنند که این کار در هیچ کجای دنیا مرسوم نیست.

با توجه به مشکلاتی شخصی خود دارم تصمیم گرفته بودم سایت را راه اندازی کنم از این روز با شخصی که مالک سایت LAZIO.ir است و سایت را برای فروش گذاشته تماس گرفتم و در عین ناباوری با مبلغ پیشنهادی 10 میلیون تومانی ایشان مواجه شدم که احتمالا بنده خدا زیاد در جریان واحد های پولی رایج در کشور نبود.

با تیم حرفه ای طراحی سایت مکاتباتی داشتم که برآورد هزینه طراحی و راه اندازی سایت حرفه ای و باکلاس با امکاناتی خوب و پیشرفته مبلغی حدود 600 هزار تومان می شد که تمام این مبلغ هم جور نشد و در نهایت تصمیم گرفتم بهترین تصمیم موجود را بگیرم و اون اینکه شما و همه سروران را به خدای بزرگ بسپارم.

شاید یک روزی , یک جایی , یک سایتی دوباره هواداران واقعی لاتزیو دور هم شدند پس تا اون روز خدا یار نگهدارتان باشد.

سایر عزیزانی که پیغام ها و پیشنهادات آنها به دستم رسیده به این شرح است.

آقای سپهر

آقای زادراکارتا

آقای بهزاد

آقای سجاد

آقای مهران

آقای امین

 

با تشکر فراوان

حمید امینی راد

/ 2 نظر / 276 بازدید
amin

خب الان برای چی تعطیل کردی.....چرا مارو به خدای بزرگ بسپاری و بری؟؟؟؟ 600 هزار تومن هزینه کلش هست ؟ فعلا از همین وبلاگ ادامه بده تا بتونیم پول جور کنیم. یکم خودت یکم من یکم بقیه بالاخره تا زمسنون نشده جورش میکنیم. برگرد و پیام بازگشتت رو بده. منتظرتم.

morteza

اگه نمیتونید تکی ادامه بدید حداقل به مدیر این وبلاگ پیشنهاد همکاری مشترک بدین شاید قبول کردن. http://laziale.blog.ir