تساوی خانگی لاتزیو در تقابل میانه جدولی ها

تساوی خانگی لاتزیو در تقابل میانه جدولی ها

در یک دیدار از هفته سی و ششم سری آ ایتالیا، تیم رده نهمی لاتزیو میزبان همسایه رده دهمی خود هلاس ورونا بود که این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی 3 بر 3 به پایان رسید.

گل اول از روی پاس طلایی کاندروا به کیتا به دست آمد. در تقابل کیتا و دروازه بان ورونا این مهاجم لاتزیو بود که موفق عمل کرد و گل اول را وارد دروازه تیم میهمان کرد. دقیقه 37 مارکوئینو با شوتی زمینی از بیرون محوطه جریمه بازی را به تساوی کشاند و بازی در نیمه اول با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

دقیقه 60 و روی همکاری کیتا با لولیچ این هافبک مهاجم بوسنیایی بود که توانست گل دوم لاتزیو را وارد دروازه ورونا کند. دو تعویض هجومی از مربی ورونا جواب داد و دقیقه 69 خوان مانوئل ایتوربه از شکاف خط دفاعی لاتزیو توانست گل تساوی را وارد دروازه بریشا کند.

دقیقه 83 و روی حرکت بازیکن ورونا از کناره ها و ارسال این بازیکن رومولو موفق شد گل برتری و سوم هلاس ورونا را وارد دروازه لاتزیو کند. سه دقیقه بعد لولیچ با خطا مستقیم از زمین اخراج شد.

دقیقه 90 هم آلبرتاتزی از تیم ورونا با خطا روی کلوزه ضمن دادن یک پنالتی به بیانکوچلستی ها با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد تا دو تیم در تعداد نفرات برابر شوند.

استفانو مائوری ضربه پنالتی را درست در جهت حرکت دروازه بان ورونا زد و دروازه بان ورونا توانست توپ اول را مهار کند ولی برگشت توپ دوباره به مائوری رسید که این بازیکن توانست گل سوم و تساوی را وارد دروازه ورونا کند تا بازی با همین نتیجه به پایان برسد.

لاتزیو با این تساوی به امتیاز 53 رسید و جایگاه نهم خود را حفظ کرد و ورونا نیز با این برد 53 امتیازی شد و در رده دهم باقی ماند.

 

/ 0 نظر / 44 بازدید