رقابت تنگاتنگ با همشهری برای جایگاه دومی

پیروزی دو بر صفر لاتزیو برابر هلاس ورونا

بازی در نیمه اول با برتری کامل لاتزیو همراه بود و بازیکنان هلاس ورونا فقط توانستند یک بار به سوی دروازه لاتزیو شوت زنی کنند. لاتزیو در همان شروه بازی و روی اولین حرکت جدی به گل دست یافت. دقیقه 4 سانتر دوسان باستا را فیلیپه آندرسون هافبک برزیلی لاتزیو از درون محوطه با ضربه سر تبدیل به گل کرد.

بعد از این گل بازی تا دقیقه 15 آرام دنبال شد و از این لحظه به بعد حملات ادامه دار لاتزیو آغاز شد. تا دقیقه 30 بازیکنان لاتزیو چند بار روی ضربات کلوزه، مائوری و آندرسون دروازه ورونا را تهدید کردند. دقیقه 27 شوت بیگلیا از بیرون محوطه به تیرک دروازه برخورد کرد. حملات لاتزیو در آخرین دقیقه نیمه اول نتیجه داد و این تیم گل دوم را به ثمر رساند و بازیکنان این تیم با برتری 2-0 به رختکن رفتند. روی ضربه آزاد از سمت راست محوطه هلاس ورونا، کاندروا موفق به زدن گل دوم لاتزیو شد.

نیمه دوم با برتری لاتزیو آغاز شد و این تیم چند حمله روی دروازه ورونا تدارک دید.در ادامه برای دقایقی خطری دروازه ها را تهدید نکرد. 20 دقیقه پایانی بازی بسیار آرام دنبال شد و بازیکنان لاتزیو بیشتر سعی در حفظ نتیجه بازی داشتند. جدی ترین موقعیت های لاتزیو در این دقایق در دقیقه 81 و 88 روی ضربات کیتا بالده خلق شدند.

/ 1 نظر / 41 بازدید
سینا

به امید حضور در لیگ قهرمانان اروپا