کسب یک امتیاز و سقوط به رده سوم جدول

تساوی یک بر یک لاتزیو برابر آتالانتا

لاتزیو در حالی مهمان آتالانتای نه چندان قدرتمند بود که تیم همشهری، آ اس رم، ساعتی قبل با پیروزی در برابر جنوا، به رتبه دوم صعود کرد بود و بیانکوچلستی برای بازیابی جایگاه خود، باید بازی را می برد، اتفاقی که هرگز رخ نداد.

در آغاز بازی، پس از حملات اولیه کیتا، میزبان بازی را در دست گرفت و چند موقعیت مهم را هدر داد. الخاندرو گومز در کانون حملات آتالانتا قرار داشت. همچنین شوت بلینی برای راهیابی به دروازه مارکتی، کمی مرتفع بود.

با نزدیک شده به پایان نیمه اول، دو تیم حملات متراکمی را انجام دادند اما در نهایت، بازی به تساوی رسید. با شروع نیمه دوم، شاگردان ادی رجا سرمربی پیشین لاتزیو و فعلی آتالانتا مزد شجاعتش را گرفت. جوزپه بیاوا بازیکن فصل گذشته لاتزیو از روی سانتر ارسالی الخاندرو گومز، در دقیقه 49، با ضربه سر دروازه لاتزیو را باز کرد.

پس از گل، بازی متعادل دنبال شد و دو تیم همچنان موقعیت های خوبی را هدر می دادند. کیتا و کاندروا در همین راستا، فرصت خراب کردند. آتالانتا هم با چیگارینی و کارمونا، خطرناک ظاهر می شد.

دقیقه 64 بازی بالاخره دوردوویچ پس از گذراندن دوران مصدومیت که حدود شش ماه به طول انجامید به جای مائوری وارد میدان شد. سرانجام در دقیقه 77، مارکو پارولو، سانتر ارسالی کاتالدی را به دروازه اسپورتیلو رساند تا شاگردان پیولی حداقل شکست نخورند. 

بازی در نهایت با همین نتیجه به پایان رسید.

 

/ 0 نظر / 73 بازدید