آتش بازی با بنفش ها در المپیکو

پیروزی چهار بر صفر لاتزیو برابر فیورنتینا

دو تیم درحالی به مصاف یکدیگر رفتند که با توجه به توقف ناپولی، این بازی می توانست تاثیر زیادی بر کسب سهمیه این دو تیم برای لیگ قهرمانان سال آینده داشته باشد. بازی نیز خیلی زود با برتری لاتزیویی های آغاز شد و در ابتدا این لوکاس بود که خیلی زود آن ها را پیش انداخت. ضربه ارسالی کاندروا روی دروازه فیورنتینا با دفع ناقص مدافعین این تیم همراه بود و بیگلیا روی ریباند با ضربه ای زیبا از پشت محوطه جریمه دروازه نتو را گشود. در ادامه نیمه اول لاتزیو چندین موقعیت خوب دیگر نیز به دست آورد که با بی دقتی بازیکنان از دست رفت و همه تلاش های این تیم بی نتیجه بود که مهمترین آنها ضربه زیبای بیگلیا که با دفع ناقص دروازه بان فیورنتینا به تیرک دروازه برخورد کرد و گل نشد و در پایان نیمه اول، بازی با برتری 1-0 لاتزیو به پایان رسید.

در نیمه دوم اما، در ابتدا بازی پایاپای آغاز شد اما پس از دقیقه 65، این طوفان عقاب ها بود که آغاز شد و نسخه فیوره را پیچید. ابتدا کاندروا بود که از روی نقطه پنالتی دروازه فیورنتینا را باز کرد. فلیپه اندرسون درون محوطه با خطای نناد توموویچ سرنگون شد و داور اعلام پنالتی کرد. ضربه پنالتی را کاندروا در خلاف جهت حرکت نتو به گوشه سمت راست دروازه زد.

ده دقیقه بعد کلوزه خیال پایتخت نشینان را راحت کرد روی ضد حمله ای سریع گل سوم لاتزیو به ثمر رسید. کاندروا پس از طی حدود 60 متر پا به توپ ضربه ای به سمت دروازه زد که با دفع ناقص نتو همراه بود. در ریباند کلوزه با ضربه سر دروازه را گشود.

در دقیقه 85 نیز این مهاجم آلمانی، با به ثمر رساندن گل چهارم تیمش، کار را تمام کرد. کیتا بالده پس از جای گذاشتن مدافع فیورنتینا ضربه ای زد که در ریباند به کلوزه رسید و مهاجم آلمانی پس از یک رفت و برگشت به راحتی دروازه نتو را برای بار چهارم باز کرد.

 

/ 0 نظر / 41 بازدید