با غلبه بر پالرمو، صعود موقت آبی ها به رتبه چهارم

پیروزی دو بر یک لاتزیو برابر پالرمو در سری آ

شاگردان استفانو پیولی موفق شدند با کسب بردی ارزشمند در برابر پالرمو، نبرد خود را برای کسب سهمیه اروپایی ادامه دهند.

لاتزیو در دیداری که باید با موفقیت پشت سر می گذاشت، پیروز شد تا کماکان شانس سهمیه اروپایی برای خود متصور شود. شاگردان استفانو پیولی در ادامه روند سینوسی خود، این بار موفق شدند تیم خوب پالرمو را در خانه شکست دهند تا موقتا در رده چهارم جدول، جا خوش کنند.

با شروع بازی، پالرمو کار را بهتر آغاز کرد اما در ادامه، بیانکوچلستی، کنترل توپ و میدان را در اختیار گرفت. پس از عدم استفاده فرصتهایی توسط مائوریسیو و مائوری از فرصت های بدست آمده، این پائولو دیبالا جوان بود که از اشتباه مسلم مائوریسیو بهره کامل را برد و مهمان را پیش انداخت.

دقیقه 27 بار دیگر دیبالا فرصت این را داشت که نتیجه را دو برابر کند ولی عدم دقت در شوت وی باعث شد که توپ با اختلاف از بالای دروازه مارکتی بیرون برود.

دقیقه 33 آبی های پایتخت توسط کاپیتان مائوری به گل رسیدند. لاتزیو روی یک کار گروهی توانست توپ را به داخل محوطه شش قدم پالرمو ببرد و در نهایت روی پاس کلوزه به مائوری این بازیکن موفق شد دروازه پالرمو را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند. نیمه اول پس از، از دست رفتن موقعیتی توسط فرانکئ واکوئز، که با دفاع همه جانبه لاتزیو تمام شد به پایان رسید.

با شروع نیمه دوم، پانزده دقیقه ابتدایی متعادل دنبال شد اما با ورود به یک سوم پایانی بازی، حملات ادامه دار لاتزیو شروع شد. دقیقه 60 لدسما به جای بیگلیا وارد میدان شد. ضربه سر مائوری در دقیقه 65، توسط مدافع روی تیر یک بلوکه شد. چند دقیقه بعد، پارولو این بار ناکام بود. دقیقه 74 کیتا به جای کلوزه وارد ترکیب شد.

آنتونیو کاندروا هم در به هدر دادن فرصت گلزنی، هت تریک کرد. با این وجود، سرانجام کاندروا زهرش را ریخت و ار روی کرنر ارسالی که خودش زده بود و پاس پارولو، با حرکت تکنیکی کاندروا همراه بود و در نهایت با شوتی زیبا و کات دار گل برتری را به ثمر رساند.

بعد از این گل و شادی پس از گل کاندروا آسیب دید و جای خودش را به اونازی جوان داد. در آخرین دقایق بازی، هم مائوریسیو و هم کیتا آسیب دیدند ولی کادر پزشکی به  هر شکل ممکن آنها را به بازی برگرداند و در وقتهای تلف شده بازی ادگار برتو از پالرمو در کمتر از یک دقیقه، دو کارت زرد گرفت و اخراج شد.


گزارش و تحلیل بازی از :

 حمید امینی راد

 مدیر کانون هواداران باشگاه لاتزیو

 

/ 0 نظر / 157 بازدید