فنرباغچه ۲ – لاتزیو ۰ ؛ شکست در شب اشتباهات فردی

شکست لاتزیو برابر فنرباغچه در لیگ اروپا

در بازی رفت مرحله یک چهارم پایانی لیگ اروپا تیم لاتزیو در ترکیه میهمان فنرباغچه بود و پس از ده نفره شدن نتیجه را ۲ بر صفر واگذار کرد.

پس از شروع بهتر لاتزیو دقیقه ۱۶ با اشتباه بچگانه لولیچ توپ به مهاجم فنرباغچه رسید و بازیکن تیم میزبان در بهترین موقعیت ممکن توپ را به تیر عمودی دروازه کوبید که البته واکنش مارکتی نیز در گل نشدن آن تاثیرگذار بود.

نیمه اول با بازی درگیرانه دو تیم و برتری نسبی لاتزیو همراه بود، با این وجود توپ بیشتر در میانه میدان گردش داشت.

 با آغاز نیمه دوم اونازی هافبک خشن بیانکوچلستی با یک تکل بی مورد دیگر در وسط زمین کارت زرد دوم را دریافت کرد تا لاتزیو یک نیمه را ده نفره ادامه دهد. با این اخراج بلافاصله فشار ترک ها بیشتر شد و به خصوص رائول میرلس در چندین صحنه مارکتی را وادار به واکنش نمود. همچنین یک شوت داخل پای او از بیرون محوطه نیز به تیر عمودی برخورد نمود.

با این حال کاندروا هم یک شوت پر قدرت به تیر و تور کناری دروازه فنرباغچه زد.

 دقیقه ۷۸ استفان رادو در یک بی احتیاطی درون محوطه به خطای هند تن داد و سبب شد تا دروازه تیمش سرانجام از روی نقطه پنالتی باز شود.

این پایان کار نبود و در فاصله دو دقیقه به اتمام بازی فنرباغچه صاحب یک ضربه آزاد از فاصله ای تقریبا ۳۰ متری شد که شوت پرقدرت کانر را مارکتی مهار کرد اما در ریباند درک کویت مهاجم سرشناس هلندی اختلاف را به دو گل رساند تا امیدهای عقاب ها برای بازی برگشت هفته آینده در ورزشگاه بدون تماشاگر المپیکو کمرنگ تر شود.


/ 0 نظر / 50 بازدید