این برزیلی فوق العاده؛ دو گل و خداحافظ تورینو؛ لاتزیو درحال رسیدن به رویاش

لاتزیو توانست در هفته بیست و نهم سری آ تیم تورینو را با دو گل شکست دهد

هفته بیست و هفتم سری با برگزاری دو بازی دیگر پیگیری شد. ابتدا لاتزیو در شهر تورین به مصاف تورینو رفت و موفق شد با دوگل آندرسون ستاره برزیلی میزبان خود را شکست دهد و با تثبیت جایگاه سوم به یک امتیازی رم برسد.

نیمه اول علی رغم هجوم لاتزیو و برتری نسبی به حریف خود نتوانست به گلی دست پیدا کند. ضمن اینکه دقیقه 29 مارکتی فرصت فوق العاده ای را از مهاجمین تورینو گرفت و مانع از گلزنی آنها شد. در نهایت بازی در نیمه اول بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم دو تیم حملاتی روی دروازه ها داشتند. دقیقه 64 پاس طلایی آندرسون به کیتا رسید و زیاده کاری این مهاجم جوان که این روزها زیر فشار انتقاد عدم گلزنی به سر می برد باعث شد که فرصت خوب برای گلزنی از دست برود.

دقیقه 71 پاس پارولو به آندرسون رسید و این بازیکن هم با تکنیک بالای خود توانست چند مدافع تورینو را جا بگذارد و با ضربه ای دقیق دروازه پادللی دروازه بان تورینو را باز کند.

بعد از این گل یاران تورینو جلو کشیدند که یک فرصت را نیز مارکتی به خوبی از آنها گرفت و راهی کرنر کرد. دقیقه 75 کیتا بار دیگر یک فرصت خوب را برای گلزنی از دست داد و شوت وی به کنار دروازه تورینو اثابت کرد.

دقیقه 78 و جلوی محوطه تورینو میرو کلوزه یک پاس دیدنی به کناره ها به آندرسون داد که حرکت این بازیکن و ضربه وی از زاویه کاملا بسته منجبر به گل دوم عقابها شد.

در دقایق پایانی فشار تورینو فایده ای نداشت و لاتزیو توانست این بازی را با دو گل فیلیپه آندرسون به سود خود به پایان ببرد.

 

 

گزارش و تحلیل بازی از :

 حمید امینی راد

 مدیر کانون هواداران باشگاه لاتزیو

/ 0 نظر / 39 بازدید