پتکوویچ امیدوار به حفظ شکست ناپذیری تیمش برابر یووه

پتکوویچ امیدوار به حفظ شکست ناپذیری تیمش برابر یووه

ولادمیر پتکوویچ، سرمربی لاتزیو با یادآوری عدم شکست ناپذیری تیمش در سه بازی گذشته آنها برابر یوونتوس در این فصل، حس مبارزه جویی شاگردانش راتقویت می کند.

بیانکوچلستی در حالی دوشنبه شب در بازی برگشت سری آ میزبان بیانکونری خواهد بود که دو تیم تا اینجای فصل در سه بازی (بازی رفت لیگ و دو بازی کوپا ایتالیا) به مصاف یکدیگر رفته اند که هر سه بازی با تساوی به پایان رسیده است.

سرمربی بوسنیایی لاتزیو ابتدا در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی درباره حذف آنها از یورو لیگ گفت: "من باید از بازیکنانم برای بازی که پنج شنبه برابر فنرباغچه انجام دادند تشکر کنم.

"آنها با آمادگی 100 درصد به مصاف حریف ترک رفتند، اما باید بدانند که برای گرفتن نتیجه در بازی فردا مقابل یوونتوس شاید آمادگی 150 درصد هم کافی نباشد. آنها قوی ترین تیم حال حاضر لیگ هستند."

پتکوویچ 49 ساله ادامه می دهد: "البته یووه شکست ناپذیر نیست و ما به تازگی این موضوع را در کوپا ایتالیا ثابت کردیم. در واقع این ما هم هستیم که هنوز در برابر آنها شکست نخورده ایم و هر بازیکنی که فردا به زمین برود برای اثبات آن حداکثر تلاش خود را خواهد کرد."

همچنین، سرمربی موفق لاتزیو در ادامه به  تمجید از آنتونیو کونته سرمربی  یوونتوس پرداخت.

"کونته در زمان بازیگری یک هافبک تاثیرگذار با خصوصیات منحصر به فرد بود و حالا او قدرت رهبری خود را در قالب یک مربی به خوبی به نمایش گذاشته است.

"به نظر من او در حال حاضر یکی از بهترین مربیان ایتالیایی است."

 

/ 0 نظر / 39 بازدید