لاتزیو و ناپولی به تساوی رضایت دادند

تساوی یک بر یک لاتزیو و ناپولی در دیدار رفت کوپا ایتالیا

دیدار رفت تیم‌های لاتزیو و ناپولی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا در ورزشگاه المپیک شهر رم برگزار شد و دو تیم در پایان به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

دقایق ابتدای بازی دو تیم روی دروازه های هم دیگر خطرساز شدند که سهم هر دو تیم در ایجاد موقعیت گل مساوی بود.

دقیقه 33 و روی فرار فیلیپه آندرسون برزیلی یک ضد حمله برای بیانکوچلستی ها بدست آمد که پاس دیدنی آندرسون را میروسلاو کلوزه مهاجم آلمانی و کهنه‌کار لاتزیو برای سفید و فیروزه‌ای‌پوشان شهر رم به گل تبدیل کرد. در دقایق پایانی بازی در نیمه اول نیز لاتزیو فرصت رسیدن به گل دوم را داشت ولی مدافع و دروازه بان ناپولی مانع از گلزنی یاران پیولی شدند.

دقیقه 58 و روی فرار دیدنی هیگواین و حرکت زیبای این مهاجم آرِژانتینی ناپولی و پاس زیبای وی به گابیادینی و این بازیکن هم به سادگی توانست برای ناپولی گلزنی کرد.

با این نتیجه، ناپلی ها امیدوارند که بتوانند به دیدار نهایی برسند و از قهرمانی فصل گذشته شان دفاع کنند. این دو تیم در 6 سال اخیر، ‏در مجموع 4 بار قهرمانی در کوپا ایتالیا را از آن خود کرده اند و تیمی که از این دیدار راهی فینال شود، امید زیادی برای قهرمانی ‏خواهد داشت؛ هرچند برنده این دیدار در فینال کار دشواری برابر برنده دیدار فیورنتینا- یوونتوس خواهد داشت.‏

 

/ 0 نظر / 37 بازدید