پیولی: احترام زیادی برای ساسولو قائلیم

پیولی: احترام زیادی برای ساسولو قائلیم

لاتزیو در جریان هفته بیست و پنجم سری آ ایتالیا، در حالی فردا مهمان ساسولو خواهد بود، که بازگشت کاندروا خبر خوبی برای این تیم است.

استفانو پیولی سرمربی لاتزیو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل ساسولو گفت: "ما می خواهیم به روند صعودیمان ادامه دهیم. ساسولو بازی خوبی به نمایش می گذارد و مربی بزرگی دارد. اخیرا در میان باشگاه های بزرگ تنها تیم های ناپولی و فیورنتینا توانایی شکست آن ها را داشته اند و ما احترام زیادی برای تیم اوزه بیو دی فرانچسکو قائلیم. تیم ما از شکست در مقابل چزنا درس های زیادی یاد گرفته است و اکنون نگرشی کلیدی نسبت به هر حریفی داریم. ما می خواهیم عملکردی بزرگ به نمایش گذاریم."

لاتزیو علاوه بر سری آ باید در کوپا ایتالیا نیز در مرحله نیمه نهایی با ناپولی دیدار نماید. پیولی در این باره گفت: "هدف ما اروپاست و دو راه برای رسیدن به این مسابقات وجود دارد، اما ما می خواهیم در هر دو رقابت تلاش کنیم. زمان ناپولی هم خواهد رسید، اما ما فردا با بهترین ترکیب ممکن به مصاف ساسولو خواهیم رفت. ما این فشار را بر خودمان وارد خواهیم کرد تا بتوانیم مجوز حضور در اروپا را کسب نماییم. این لحظه کلیدی در فصل است، اما مسابقات مهم زیادی هنوز باقی مانده است. شکست خوردن خطرناک است و ما باید از شکست جلوگیری کنیم و برای آن ما هر روز کار می کنیم."

بازگشت دوسان باستا و آنتونیو کاندروا خبر خوبی برای هواداران بیانکوچلستی است، اما لوریک کانا و عبدولای کونکو این دیدار را از دست دادند.

پیولی گفت: "در طول هفته کاندروا برای جلوگیری از تشدید آسیب دیدگی زانویش بدون توپ تمرین کرد. اما او اکنون در اختیار ماست."

 

/ 0 نظر / 52 بازدید