پیولی: دیدار با پالرمو تست مهمی برای لاتزیو است

پیولی: دیدار با پالرمو تست مهمی برای لاتزیو است

استفانو پیولی معتقد است که دیدار برابر پالرمو برای آن ها تست مهمی است. او همچنین احتمال رقابت لاتزیو برای قهرمانی سری آ در فصل های آینده را رد نکرد.

به گزارش football-italia این دیدار یکشنبه ساعت 17.30 به وقت ایران آغاز می شود و سرمربی تیم لاتزیو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی عنوان کرد: "ما باید جاه طلب باشیم و تا جایی که می توانیم امتیازات کامل بازی را کسب کنیم. بازیکنان تمرینات خوبی انجام دادند و من انتظار یک بازی بسیار خوب را دارم. نمی دانم که عملکردمان بی نقص خواهد بود یا نه اما مطمئنم در برابر پالرمو باید بهترین فرم خود را نشان دهیم. این دیدار یک تست بزرگ برای تیم است."

ایگلی تاره یکی از بازیکنان سابق لاتزیو که در کادر مدیریتی این تیم فعالیت می کند معتقد است تا دو یا سه فصل آینده لاتزیو برای قهرمانی در سری آ رقابت خواهد کرد، پیولی نیز با این مسئله موافق است.

پیولی درباره این مسئله گفت: "فاکتور های مختلفی وجود دارند که به ما امکان رقابت برای اسکودتو را بدهند. برای قهرمانی به سازمان دهی قوی، برنامه ریزی دقیق، تمرکز ذهنی، بازیکنان با کیفیت و یک محیط مثبت نیاز است. لاتزیو در تلاش است که به این سطح برسد. زیرساخت ها به خوبی آماده است. باشگاه بر روی بازیکنان با کیفیت سرمایه گذاری می کند و اکنون بازیکنان با کیفیتی داریم. این باشگاه پتانسیل بالایی دارد.

/ 0 نظر / 105 بازدید