پرگل، جذاب ، دیدنی

لاتزیو در خانه ساسولو توانست با نتیجه 3 بر صفر به برتری برسد

با برگزاری پنج دیدار هفته بیست‌وپنجم سری A ایتالیا پیگیری شد که در مهمترین آنها لاتزیو در خانه ساسولو و در حضور 12000 تماشاگر توانست با نتیجه 3 بر صفر به برتری رسید.

دقایق ابتدای بازی با هجوم بازیکنان لاتزیو همراه بود. کیتا بالده مهاجم فیکس امروز بیانکوچلستی همان دقایق ابتدایی بازی سه فرصت گلزنی خوب را مقابل ساسولو از دست داد.

دقیقه 42 بازی بود که کیتا با خطا در محوطه جریمه ساسولو نقش بر زمین شد ولی داور این حرکت را خطا به حساب نیاورد و یک اخطار هم به کیتا داد. دقیقه 45 بازی فیلیپه آندرسون با شوتی زیبا و کات دار از بیرون محوطه جریمه دروازه ساسولو را باز کرد تا دو تیم با تساوی بدون گل راهی رختکن نشوند.

نیمه دوم ساسولو برای جبران گل خورده وارد زمین شد و در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم نیز دو بار روی حرکات براردی و زازا توانست خطر جدی روی دروازه لاتزیو ایجاد کند ولی این مارکتی باتجربه بود که نگذاشت دروازه لاتزیو فرو بریزد.

دقیقه 53 مائوری در فرصت گلزنی بود که دخالت کیتا در امر گلزنی باعث شد داور اعلام آفساید کند و گل زده شده را باطل اعلام کرد. دقیقه 70 ارسال آندرسون از کناره توام شد با ضربه سر میرو کلوزه و دروازه ساسولو برای بار دوم فرو ریخت.

دقیقه 77 هم شوت بازیکن لاتزیو در بین راه به مدافعین ساسولو برخورد کرد و تغییر جهت داد و درست افتاد جلوی پای مارکو پارولو و این بازیکن هم با دقت بالا توانست توپ را به گل سوم برای شاگردان پیولی تبدیل کند.

و در نهایت بازی با همان سه گل به پایان رسید. لاتزیو با این پیروزی 43 امتیازی شد و جایگاه خود را در رده چهارم جدول سری A تثبیت کرد.

 

گزارش و تحلیل بازی از :

 حمید امینی راد

 مدیر کانون هواداران باشگاه لاتزیو

 

 

/ 0 نظر / 57 بازدید