طوفان شش دقیقه ای بیانکوچلستی ها

پیروزی چهار بر صفر لاتزیو برابر پارما

از ساعت 23:15 دقیقه دیشب به وقت تهران شاگردان استفانو پیولی در تیم فوتبال لاتزیو برای ادامه فصل عالی خود و حضور در رتبه دوم جدول رده بندی رقابت ها به مصاف تیم نگون بخت و قعرنشین پارما رفتند.

مسابقه را شاگردان دونادونی کمی بهتر آغاز کرده اما طوفان بازیکنان لاتزیو از دقیقه 10 بازی با ضربه پارولو شروع و در دقیقه 16 با گل سوم این تیم به پایان رسید تا سرنوشت این مسابقه خیلی زود مشخص شود.

دقیقه 10 پاس سناد لولیچ در بیرون محوطه جریمه به مارکو پارولو رسید تا این بازیکن ملی پوش با شوت از راه دور تماشایی خود توپ را به زیر طاق دروازه پارما بفرستد. دقیقه 13 ضربه استفان رادو در ریباند به میرو کلوزه رسید تا این مهاجم تمام نشدنی در دهانه دروازه اختلاف را به دو گل برساند.

دقیقه 16 ضربه سر لولیچ در محوطه جریمه به کاندروا رسید تا هافبک آماده بیانکوچلستی ها با ضربه زمینی و دقیق خود در حد فاصل 6 دقیقه سومین گل شاگردان پیولی را به ثبت برساند.

پس از این سه گل از حساسیت بازی به میزان زیادی کاسته شد. بازیکنان پارما به مرور حملاتی را متوجه دروازه مارکتی کردند و از آن سو حرکات جسته و گریخته شاگردان پیولی نیز بر روی دروازه میرانته بی نتیجه ماند تا آن که در دقیقه 81 بازی کیتا تازه وارد روی پاس کاندروا در داخل محوطه جریمه با ضربه ای غیر قابل مهار توپ را به زیر طاق دروازه پارما بفرستد و تیر خلاص را نیز بر پیکره بی جان دوکالی شلیک کرده تا این تیم را یک گام دیگر به سقوط قریب الوقوع خود به رقابت های سری ب نزدیک سازد.

درحال حاضر در جدول این رقابتها یوونتوس با 76 امتیاز در صدر قرار دارد ، لاتزیو با 62 امتیاز دوم است ، آ اس رم با 61 امتیاز در رده سوم قرار گرفته است و ناپولی با یک بازی کمتر و 56 امتیاز و سمپدوریا با 51 امتیاز به ترتیب در رده های چهارم و پنجم قرار دارند.

 

/ 0 نظر / 35 بازدید