پیولی: برای پارما احترام زیادی قائلم، اما باید پیروز شویم

پیولی: برای پارما احترام زیادی قائلم، اما باید پیروز شویم

استفانو پیولی علی رغم کسب تنها یک امتیاز از دوبازی گذشته، به کیفیت بالای تیمش ایمان دارد.

بیانکوچلستی در هفته سی و سوم سری آ ایتالیا چهارشنبه شب در المپیکو در حالی پذیرای تیم قعرنشین پارما خواهد بود که شکست برابر یوونتوس و تساوی خانگی مقابل کیه وو طی دو بازی گذشته، فرصت فاصله گرفتن از تیم همشهری را از شاگردان پیولی گرفته است.

سرمربی لاتزیو در نشست خبری پیش از این بازی گفت : "هنوز چیزی تغییر نکرده است. ما روز یکشنبه عملکرد خوبی از خود ارائه دادیم، اما نتوانستیم این برتری را در نتیجه اثبات کنیم. کل تیم در آن بازی کیفیت بالای خود را نشان داد، اما به طور واضح درس های زیادی از این بازی گرفتیم و آماده بازی بعدی هستیم."

پیولی درباره تقابل با تیم شهر زادگاهش، پارما هم گفت: "هیچ بازی ساده ای در سری آ وجود ندارد. در ایتالیا همواره شاهد نتایج "غیرممکن" بوده ایم، شکست یووه برابر پارما و شکست فیورنتینا مقابل کالیاری مثال هایی از این گونه نتایج هستند. من به خاطر وقار و از خود گذشتگی، احترام زیادی برابر دونادونی (سرمربی پارما) و تیمش قائلم. آنها خوب بازی می کنند و لیاقتشان چیزی بیشتر از قرار گرقتن در انتهای جدول است."

سرمربی سابق بلونیا در پایان تاکید کرد: "این بازی نبردی است که باید در آن پیروز شویم و البته با بی دقتی ممکن است نتوانیم به این هدف دست یابیم."

 

/ 0 نظر / 38 بازدید