بازیکن سایق بیانکوچلستی ها آشیانه عقابها را خراب کرد

شکست دو بر یک لاتزیو برابر اینتر در خانه

از ساعت 23:15 دقیقه امشب به وقت تهران در یکی از حساس ترین دیدارهای این هفته رقابت های سری آ شاگردان استفانو پیولی در تیم فوتبال لاتزیو برای باز پس گیری رتبه دوم جدول رده بندی رقابت ها به مصاف شاگردان روبرتو مانچینی در تیم فوتبال اینترمیلان رفتند.

مسابقه را بیانکوچلستی ها به مراتب بهتر آغاز کرده و با محوریت حرکات فیلیپه آندرسون، مارکو پارولو، میرو کلوزه و کاندروا به سمت دروازه اینتر هجوم برده و خیلی زود به گل رسیدند.

دقیقه 8 فرار و پاس رو به بیرون فیلیپه آندرسون به کاندروا رسید و این هافبک ملی پوش و با تجربه با بغل پای زمینی و دقیق خود بیانکوچلستی ها را پیش بیندازد.

پس از این گل اما شاگردان مانچینی به خود آمده و پس از موقعیت ایده آلی که ایکاردی در مقابل دروازه از دست داد با فرار پالاسیو در پشت مدافعین اینتر باعث شد تا تیم میزبان در دقیقه 23 بازی با اخراج مائوریسیو مدافع میانی خود 10 نفره شده و از روی همان ضربه ایستگاهی با هنرنمایی هرنانس گل تساوی را نیز دریافت کند.

دقیقه 26 هرنانس ستاره سابق این تیم توانست با یک ضربه ایستگاهی دقیق و دیدنی توپ را به گوشه پایین سمت راست دروازه مارکتی بفرستد.

با این اخراج و گل شاگردان مانچینی اعتماد به نفس زیادی پیدا کرده و با درخشش کواچیچ و هرنانس در خط میانی و دوندگی های پالاسیو موقعیت های زیادی را برای رسیدن به گل دوم به دست آوردند که در اوج آن پس از آن که در دقیقه 62 پالاسیو با برخورد با مارکتی دروازه بان لاتزیو موجب شد تا وی از زمین بازی اخراج و تیم میزبان در 30 دقیقه آخر 9 نفره شود، مائورو ایکاردی نتوانست از نقطه پنالتی گلزنی کرده و بیرشا دروازه بان ذخیره و جوان بیانکوچلستی ها چند لحظه پس از ورود خود به زمین بازی ناجی این تیم شد، اما این پایان کار نبود و در آخرین دقایق بازی با استفاده از خلا کمبود نفرات لاتزیو شاگردان مانچینی موفق شدند با گل زیبای دیگری از هرنانس سه امتیاز این دیدار نزدیک و حساس را به دست آورند.

دقیقه 84 پاس در عمق زیبای پالاسیو در موقعیتی تک به تک به هرنانس رسید تا این ستاره آماده با ضربه ای زمینی گل برتری نراتزوری ها را به ثمر برساند.

 

/ 0 نظر / 36 بازدید